Klimatyzacja Olsztyn


Montaż, serwis, sprzedaż klimatyzacji typu split.

 

Każda osoba, która miała możliwość pracy w wysokiej temperaturze, w najcieplejsze dni w lato wie, że wykonywanie spoczywających na niej obowiązków w pracy jest wyjątkowo trudne, a co najważniejsze bardzo męczące. Badania dowodzą, że w nieklimatyzowanym pomieszczeniu efektywność pracowników jest znacznie niższa, w stosunku do pomieszczeń klimatyzowanych, co odbija się w późniejszym czasie na całej firmie, dlatego montaż klimatyzacji Olsztyn w firmie jest tak ważny.

 

Firma E-Serwis Klimatyzacja Olsztyn wykonuje projekty wykonawcze i podwykonawcze montażu klimatyzacji dla instytucji i klientów indywidualnych na terenie Olsztyna i okolic.

 

Każdy klient jest traktowany indywidualnie, i ma zapewnioną profesjonalną pomoc przy doborze klimatyzacji do każdego rodzaju pomieszczeń. Każda indywidualna oferta jest poprzedzona bezpłatną wizytą technika i powstaje w oparciu o rzetelną analizę jego zapotrzebowania. Nasi wykwalifikowani instalatorzy zapewniają szybki, profesjonalny montaż wszelkiego rodzaju montaż klimatyzacji, a co najważniejsze zrobią to estetycznie i pozostawią po sobie ład oraz porządek.

 

Klimatyzacja Olsztyn - zapraszamy do kontaktu!
 

E-Serwis Klimatyzacja
ul. Murzynowskiego 18
10-684 Olsztyn
tel. 500-600-423